مداد


کمی صبر کنید...

مداد رنگی 12 رنگ کارن داش مدل Hobby

210,000 تومان

همان‌طور که می‌دانید نقاشی کردن یکی از سرگرمی‌های موردعلاقه‌ی کودکان در سنین قبل از مدرسه است. معمولا آن‌ها از سه‌سالگی به نقاشی علاقه نشان می‌دهند و این سرگرمی در دوره‌ی تحصیل به یکی از دروس تبدیل می‌شود. تحقیقات روانشناسی نشان داده که نقاشی کردن در روحیات کودکان تاثیر بسزایی دارد و آن‌ها لایه‌های روحی و درونی خود را از طریق نقاشی بیان می‌کنند. بسیاری از کودکان هر آنچه را که با زبان نتوانند بیان کنند، در قالب نقاشی‌های خلاقانه خود نشان می‌دهند. اشکال استفاده شده در نقاشی، بزرگی و کوچکی عناصر نقاشی نسبت به یکدیگر، نحوه و نوع کاربرد رنگ‌ها، همه و همه می‌توانند نشانه‌ای از وضعیت روحی کودک در آن لحظه و مکان باشند. کودک می‌تواند از ابزارهای متفاوتی برای نقاشی استفاده کند و مداد رنگی یکی از پرطرفدارترین این ابزارها در میان کودکان است.


مداد طراحی گلدفابر شرکت فابر کاستل

25,000 تومان

سال تاسیس شرکت فابر کستل به شکل کنونی 1761 میلادی است و از زمان مدیریت لوتار فون فابر که در واقع از نسل چهارم مدیران این شرکت و مبتکر ساخت مدادهای شش‌ضلعی بود فابر در سراسر جهان شهرتی مضاعف یافت .فابر کستل فعالیت خود را با تولید مداد آغاز کرد و امروز نیز نیمی از شهرت خود را مدیون مداد و مداد رنگی است، مداد رنگی های سری دانش آموزی و دو سری مداد رنگی حرفه ای آرت گریپ و پلی کروم، فابر کستل امروزه علاوه بر تولید مداد تحریر و مداد رنگی ماژیک های بسیار با کیفیت پیت آرتیست و پاستل گچی های حرفه ای نیز تولید میکند که در نوع خود بی نظیر بوده و جایگاه ویژه ای بین مصرف کنندگان لوازم تحریر دارد.


مداد مشکی اونر 12 عددی

اگر حتی مدتی باشد که سروکارتان دیگر با مداد نیست هم از دیدن بسته دوازده‌ عددی‌ «مداد اونر مدل Duralead Technology» به وجد خواهید آمد. طراحی منحصربه‌فرد این مدادها نظر هر فردی را راحت به‌خود جلب می‌کند. طراحان خوش‌ذوق برند اونر، در این مدل، مدادهای مشکی را با پاکن‌های رنگی که با خطوط روی مداد در هماهنگی هستند طراحی کرده‌اند. با خرید بسته‌ی دوازده عددی این مدادها هم در هزینه‌ی خود صرفه‌جویی می‌کنید و هم می‌توانید مطمئن باشید که با تمام شدن یکی از آن‌ها ، تعداد دیگری در خانه دارید که کارتان را لنگ نمی‌گذارد. طول بدنه‌ی این مداد ۱۹ سانتی‌متر و قطر سطح مقطع آن ۷ میلی‌متر است. در مجموع مداد‌های اونر مدل Duralead Technology آن‌قدر جذاب هستند که دلتان بخواهد مدادنوکی‌هایتان را کنار بگذارید و آن‌ها را جایگزین نگارش‌های روزمره‌تان کند.


مداد مشکی استدلر

95,000 تومان

یکی از معروفترین محصولات تولید شده توسط شرکت تولید لوازم تحریر استدلر همین مداد مشکی نوریس با همین بدنه مشکی و صورتی است، ظاهری نوستالژیک که چند نسل با این مداد خاطره دارند و این محصول را دقیقا با همین شکل و شمایل دیده اند .انتخاب مداد تحریر مناسب برای نوشتن دغدغه بسیاری از خانواده هاست لذا ما کوشیده ایم مداد هایی که مناسب کودکان است و از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند


اتود زبرا مدل درافیکس

150,000 125,000 تومان

اتود ابزاری است که نوک در آن قرار می گیرد و به کمک یک دکمه که به فنر متصل است به تدریج در هنگام نیاز به بیرون رانده می شود.امروزه استفاده از مداد نوکی بسیار مرسوم است زیرا علاوه برراحتی در هنگام نوشتن، نقش زیادی در زیبایی نوشتن دارد.اتود مدل Drafix محصول شرکت زبرا بوده که با 4 نوع ضخامت نوک تولید شده است.این اتود بسیار خوش دست بوده و در بدنه پلاستیکی خود دندانه هایی دارد که به سر نخوردن آن از دست جلوگیری می کند.همچنین وجود پاک کن در انتهای آن علاوه بر فراهم کردن راحتی شما، در مصرف وقت نیز صرفه جویی می شود.


مدادرنگی 48 رنگ فابر کاستل

1,500,000 1,400,000 تومان

مداد رنگی 48 رنگ فابرکاستل که در جعبه مقوایی به بازار عرضه شده، از رنگ‌های درخشان و  شفاف تشکیل شده‌ است که ماندگاری بسیار بالایی دارد. با  این ویژگی‌ها شما می‌توانید نقاشی خودتان یا کودکتان را برای مدت طولانی  نگه دارید بدون این که از زیبایی آن کاسته شود. بدنه‌ اين مداد رنگی به  کلاسيک‌ترين شکل ممکن يعنی شش‌ضلعی طراحی شده و جنس چوبی دارد. اين بدنه‌ شش ضلعی به مداد  شکل ارگونوميکی داده است؛‌ به‌طوری که در استفاده‌ طولانی مدت دست را خسته نمی‌کند و به آن آسيبی نمی‌زند. شش ضلعی بودن بدنه از  ليز خوردن مداد در  دست يا روی ميز هم جلوگيری می‌کند. نوک اين مدادها در برابر فشار بسيار مقاوم است و نمی‌شکند. مداد رنگی کلاسيک فابرکاستل کاملا غير سمی است و شما ديگر نگران مسموم شدن کودکتان در صورت تماس مداد رنگي با دهان يا چشم او نخواهيد بود. بر روی این مدادرنگی‌ها مکانی برای نوشتن اسم نیز تعبیه شده است. فابرکاستل یکی از بهترین و معروف‌ترین برند‌های دنیا در خصوص تولید و عرضه لوازم‌التحریر به‌ویژه مداد رنگی است.


مدادرنگی 36 رنگ فابر کاستل

690,000 620,000 تومان

مداد رنگی 36 رنگ فابرکاستل که در جعبه مقوایی به بازار عرضه شده، از  رنگ‌های درخشان و شفاف تشکیل شده‌ است که ماندگاری بسیار بالایی دارد. با  این ویژگی‌ها شما می‌توانید نقاشی خودتان یا کودکتان را برای مدت طولانی نگه دارید بدون این که از زیبایی آن کاسته شود. بدنه‌ اين مداد رنگی به  کلاسيک‌ترين شکل ممکن يعنی شش‌ضلعی طراحی شده و جنس چوبی دارد. اين بدنه‌ شش ضلعی به مداد  شکل ارگونوميکی داده است؛‌ به‌طوری که در استفاده‌ طولانی مدت دست را خسته نمی‌کند و به آن آسيبی نمی‌زند. شش ضلعی بودن بدنه از ليز خوردن مداد در  دست يا روی ميز هم جلوگيری می‌کند. نوک اين مدادها در  برابر فشار بسيار مقاوم است و نمی‌شکند. مداد رنگی کلاسيک فابر کاستل  کاملا غير سمی است و  شما ديگر نگران مسموم شدن کودکتان در صورت تماس مداد رنگي با دهان يا چشم او نخواهيد بود. بر روی این مدادرنگی‌ها مکانی برای  نوشتن اسم نیز تعبیه  شده است. فابرکاستل یکی از بهترین و معروف‌ترین برند‌های دنیا در خصوص تولید و عرضه لوازم‌التحریر به‌ویژه مداد رنگی است.


مداد رنگی 12 رنگ فابر کاستل

215,000 199,000 تومان

مداد رنگی 12 رنگ فابرکاستل که در جعبه مقوایی به بازار عرضه شده، از رنگ‌های درخشان و شفاف تشکیل شده‌ است که ماندگاری بسیار بالایی دارد. با این ویژگی‌ها شما می‌توانید نقاشی خودتان یا کودکتان را برای مدت طولانی نگه دارید بدون این که از زیبایی آن کاسته شود. بدنه‌ اين مداد رنگی به کلاسيک‌ترين شکل ممکن يعنی شش‌ضلعی طراحی شده و جنس چوبی دارد. اين بدنه‌ شش ضلعی به مداد  شکل ارگونوميکی داده است؛‌ به‌طوری که در استفاده‌ طولانی مدت دست را خسته نمی‌کند و به آن آسيبی نمی‌زند. شش ضلعی بودن بدنه از ليز خوردن مداد در  دست يا روی ميز هم جلوگيری می‌کند. نوک اين مدادها در برابر فشار بسيار مقاوم است و نمی‌شکند. مداد رنگی کلاسيک فابر کاستل کاملا غير سمی است و  شما ديگر نگران مسموم شدن کودکتان در صورت تماس مداد رنگي با دهان يا چشم او نخواهيد بود. بر روی این مدادرنگی‌ها مکانی برای نوشتن اسم نیز تعبیه شده است.  فابرکاستل یکی از بهترین و معروف‌ترین برند‌های دنیا در خصوص تولید و عرضه لوازم‌التحریر به‌ویژه مداد رنگی است.


مداد رنگی 24 رنگ پنتر

175,000 160,000 تومان ناموجود

با مداد رنگی «پنتر» (Panter) حتی اگر کودکتان ساعت‌ها هم نقاشی کند، باز هم در انگشتانش خیلی احساس خستگی نخواهد کرد. این مدادها به نقاشی‌های ساده ولی خلاقانه‌ی کودک جلوه‌ای بانشاط می‌دهند. هر 24 مداد داخل بسته‌ی فلزی مداد رنگی پنتر بدنه‌ای شش‌ضلعی دارند. ازآنجاکه این طراحی بر اساس آناتومی بدن انسان است، انگشتان دست در راحت‌ترین وضعیت ممکن روی این بدنه قرار می‌گیرند. به‌این‌ترتیب مداد رنگی پنتر را می‌توان محصولی ارگونومیک دانست که کار کردن با آن دست کودک را خسته نمی‌کند. این بدنه‌ی خوش‌دست از چوب باکیفیت و بادوام ساخته شده است تا تراشیدنش برای کودک آسان‌تر باشد و خودش از پس آن بربیاید. نوکی که مسئول انتقال رنگ به زمینه‌ی کار است، بسیار نرم و باکیفیت است و با حرکت روانش لذت نقاشی را برای کودک بیشتر می‌کند. رنگ‌های این بسته، همه زنده و شفاف‌اند و به نقاشی‌های هنرمندانه‌ی کودک جلوه‌ای جذاب می‌دهند. نتیجه‌ی نقاشی کردن با مداد رنگی 24 رنگ پنتر چیزی به‌جز یک اثر هنری خلاقانه و دوست‌داشتنی نیست. این مدادهای خوش‌دست، مراقب انگشتان کودکان هستند و آن‌ها را اذیت نمی‌کنند.


ست لوازم تحریر فابر کاستل کد مدل:118801

90,000 80,000 تومان ناموجود

ست لوازم تحریر فابر کاستل کد مدل:118801 که داری  سه عدد مداد، دو عدد خودکار، یک خط کش 15 سانتی متری، یک عدد تراش، یک عدد پاک کن، یک ماژیک علامتگذار


مداد رنگی 12 رنگ کوییلو سری Kids مدل Jumbo

65,000 تومان ناموجود

این مداد رنگی 12 رنگ دست کودک را خسته نمی‌کند تا او بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن به یک اثر هنری شاد و پرانرژی برسد. نوک همه‌ی مدادهای این بسته به‎آسانی تیز شده و خطوطی ظریف و دقیق را روی کاغذ ترسیم می‌کنند. هر مداد این بسته نوکی به ضخامت 5 میلی‌متر دارد. این نوک با ترسیم خطوطی ضخیم و رنگ‌دانه‌هایی غلیظ و باکیفیت، به کودک کمک می‌کند نقاشی‌اش را سریع‌تر و راحت‌تر تمام کند. نوک هر 12 مداد داخل این بسته، در برابر فشار مقاومت خوبی دارد و به این آسانی‌ها نمی‌شکند. به‌این‌ترتیب حین نقاشی تمرکز کودک در اثر شکستن نوک به هم نمی‌خورد و وقتش هم برای اصلاح خط‌خوردگی‌های ناشی از آن تلف نمی‌شود. تراشیدن نوک مداد رنگی جامبو با تراش داخل بسته، وقت و انرژی زیادی از کودک نمی‌گیرد تا او بتواند سریع‌تر مدادهایش را تیز کرده و از ترسیم خطوط ظریف و دقیق روی کاغذ لذت ببرد. بدنه‌ی مدادهای کوییلو به شکلی شش‌ضلعی طراحی شده‌اند تا دست کودک در بهترین و راحت‌ترین وضعیت ممکن روی آن قرار بگیرد. این طراحی ارگونومیک همان چیزی است که به کودک امکان می‌دهد ساعت‌ها بدون خستگی نقاشی کند.


مداد رنگی 6 رنگ کوییلو مدل Jumbo کد 634011

45,000 تومان ناموجود

کودکان همیشه از نقاشی کشیدن لذت می‌برند و یکی از لوازم نقاشی پرطرفدار بین آن‌ها، مدادرنگی است. مداد رنگی 6 رنگ «کوییلو» مدل (Jumbo) کد (634011) از هرجهت برای فرزند شما ایدئال خواهد بود. جعبه‌ی کوییلو مقوایی است. هر مداد رنگی بدنه‌ای ارگونومیک و شش‌ضلعی دارد و این ویژگی کمک می‌کند تا کودک ساعت‌ها و بدون خستگی مشغول نقاشی باشد. هر مداد 17.5سانتی‌متر طول و 7 میلی‌متر قطر دارد. مداد رنگی از ابزار نقاشی پرطرفدار محسوب می‌شود و می‌تواند هدیه‌ای ویژه  برای کودکان باشد. جعبه‌ی کوییلو شامل رنگ‌های قهوه‌ای، سبز روشن، آبی، زرد، صورتی و قرمز است. نوک مداد رنگی کوییلو بسیار محکم است و به‌راحتی نمی‌شکند. چوب بدنه زیاد خشک نیست و به‌خوبی تراشیده می‌شود.همراه محصول یک تراش تیز هم هست که هرجا لازم بود مدادهایتان را می‌تراشد.. نقاشی از سرگرمی‌های مفید برای کودکان به شمار می‌رود که در افزایش خلاقیت آنها تأثیر بسزایی دارد.


مداد رنگی 24 رنگ اونر جعبه فلزی

170,000 150,000 تومان ناموجود

 این مدادها دارای بدنه‌ای با طراحی شش‌ضلعی و ارگونومیک هستند. این بدنه در صورت استفاده‌ی طولانی‌مدت، آسیبی به دست نخواهد زد. با این مدادرنگی کودک قادر است ساعت‌های طولانی بدون خستگی به نقاشی بپردازد؛ علاوه‌براین زاویه‌داربودن این مدادها از لیزخوردن مداد در دست و روی میز جلوگیری می‌کند. نوک این مدادها در برابر فشار بسیار مقاوم است و به‌راحتی نمی‌شکند. در بسته‌بندی فلزی و محکم این محصول، هر مدادرنگی جای مخصوص به خود را دارد. این ویژگی از ایجاد بی‌نظمی در جعبه جلوگیری می‌کند. در این جعبه به صورت لولایی و بسیار آسان باز می‌شود. اغلب کودکان از بازی‌کردن با رنگ‌ها و ترکیب‌کردن آن‌ها لذت می‌برند. پدر و مادر با دقت بیشتر در نقاشی کودک می‌توانند تا حد زیادی با روحیه، احساسات و علاقه‌مندی‌های او آشنا شوند. به نظر می‌رسد بسیاری از کودکان هر آنچه با زبان نتوانند بیان کنند، در قالب نقاشی‌های خلاقانه‌ی خود نشان می‌دهند. اشکال استفاده‌شده در نقاشی، بزرگی و کوچکی عناصر نقاشی نسبت به یکدیگر، نحوه و نوع کاربرد رنگ‌ها، همه و همه می‌توانند نشانه‌ای از وضعیت روحی کودک در آن لحظه و مکان باشند.


مداد رنگی 12 رنگ اونر0

97,000 80,000 تومان ناموجود

این مدادها دارای بدنه‌ای با طراحی شش‌ضلعی و ارگونومیک هستند. این بدنه در صورت استفاده‌ی طولانی‌مدت، آسیبی به دست نخواهد زد. با این مدادرنگی کودک قادر است ساعت‌های طولانی بدون خستگی به نقاشی بپردازد؛ علاوه‌براین زاویه‌داربودن این مدادها از لیزخوردن مداد در دست و روی میز جلوگیری می‌کند. نوک این مدادها در برابر فشار بسیار مقاوم است و به‌راحتی نمی‌شکند. در بسته‌بندی فلزی و محکم این محصول، هر مدادرنگی جای مخصوص به خود را دارد. این ویژگی از ایجاد بی‌نظمی در جعبه جلوگیری می‌کند. در این جعبه به صورت لولایی و بسیار آسان باز می‌شود. اغلب کودکان از بازی‌کردن با رنگ‌ها و ترکیب‌کردن آن‌ها لذت می‌برند. پدر و مادر با دقت بیشتر در نقاشی کودک می‌توانند تا حد زیادی با روحیه، احساسات و علاقه‌مندی‌های او آشنا شوند. به نظر می‌رسد بسیاری از کودکان هر آنچه با زبان نتوانند بیان کنند، در قالب نقاشی‌های خلاقانه‌ی خود نشان می‌دهند.


خودکار چندمنظوره زبرا مدل Sarasa

150,000 110,000 تومان ناموجود

 خودکار چندمنظوره‌ی سوراری «زبرا» (Zebra) یک محصول است با دو کاربرد مختلف به‌عنوان خودکار و مداد نوکی. طراحی این محصول به‌گونه‌ای است که با فشار دادن دکمه‌ی بالایی نوک 0.5 میلی‌متری مداد نوکی خارج می‌شود. زیر این دکمه پاک‌کنی قرار گرفته است که رد نوک این مداد نوکی را به‌راحتی از روی کاغذ پاک می‌کند، بنابراین برای پاک کردن یک اشتباه کوچک لازم نیست به دنبال پاک‌کن جداگانه باشید. اگر عادت دارید در نوشتن مطالب، تکالیف و جزوه‌هایتان از رنگ‌های مختلف استفاده کنید، کافی است این خودکار را در دست بگیرید و با فشار دادن دکمه‌های رنگی اطراف آن هر بار با یک رنگ شروع به نوشتن کنید. چهار رنگ مختلف این خودکار آبی، قرمز، سبز و سیاه نوشته‌ی شما را از حالت یک‌نواخت و خسته‌کننده خارج و آن را خواندنی‌تر می‌کند.


دسته‌بندی